Bohaterowie


Grace River
(21 lat)Pochodzi z Holmes Chapel w Wielkiej Brytanii. Życie nie raz dało jej w kość- jej rodzice nie żyją, po ich śmierci straciła kontakt z bratem, a chłopak się nad nią znęcał. Po tym co przeszła stała się nieufna i skryta, ale dla prawdziwych przyjaciół jest zawsze oddana i życzliwa. Mieszka w Londynie, gdzie również się uczy się na kierunku ochrony środowiska University Collage London, oraz pracuje w  restauracji. Stara się tam na nowo ułożyć sobie życie, ponieważ 3 lata temu udało jej się  uciec przed swoją największą miłością, która przerodziła się w najstraszniejszy koszmar.
Harry Styles
(22 lata)

Pochodzi z Holmes Chapel. Wychowywał się razem z Grace, a ich dziecięca przyjaźń szybko przerodziła się w nastoletnią miłość. Skrywa w sobie tajemnice, których świadomość zadaje mu ogromny ból. Wyładowywał wściekłość na swojej dziewczynie, ale udało jej się wymknąć. Często obłudny i zaborczy, choć bywa także uczuciowy. Jeśli mu na czymś zależy, to zrobi wszystko, żeby to zdobyć i osiągnąć swój cel. Nigdy się nie poddaje i zawsze stawia na swoim.


___________________________

Bohaterowie drugoplanowiRose Anderson

(22 lata)

 Urodziła się w Brentwood, a do centrum Londynu sprowadził ją staż studencki na wydziale architektury wnętrz. Dzięki temu skutecznie umknęła zdecydowanie nadopiekuńczym rodzicom i zaczęła samodzielne życie. Jest najlepszą przyjaciółką Grace, którą poznała na uniwersytecie, pracuje w tej samej restauracji. Jest z natury nieśmiała i łatwo się zawstydza, niedostępna w sferze uczuciowej, ale jej delikatność i urok osobisty onieśmielają niejednego mężczyznę.  Zakochana w swoim szefie Ryanie, nie umie się przed nim otworzyć i zdobyć na odwagę w jego obecności, co często powoduje niezręczne lub zabawne sytuacje.

Ryan Gardner
(26 lat)
Od urodzenia mieszka w Southwark, jednej z londyńskich gmin. Jest właścicielem dobrze prosperującej restauracji "Tasty Touch" w centrum Londynu. Ma smykałkę do interesów, zna się na rynku pracy i wszelkich biznesowych sprawach. Jeśli jest czegoś pewien, zaryzykuje wiele, by to zdobyć. Cechuje go nadzwyczajna punktualność, której wymaga również od swoich pracowników. Poza pracą jest wyluzowany, pełen poczucia humoru. Zazwyczaj realista, ale zdarza mu się zatrac się w marzeniach. Jest zadurzony w Rose, przy niej peszy się i traci pewność siebie. Boi się wyznać jej swoje uczucia, aby nie zniszczyć ich służbowych relacji.
 Joel Bennett
(23 lata) 
Dobry kumpel Ryana i pomocnik kuchenny w jego restauracji. Miewa problemy finansowe, dlatego (podobnie jak jego znajomi) zarabia na własne utrzymanie i studia zaoczne- na wydziale psychologii. Wiele już przeszedł, ale z każdego problemu potrafił się wykaraskać i zmotywować do dalszego działania. Mieszka sam, w niebezpiecznej londyńskiej dzielnicy Brixton. Podoba mu się Grace, ale nie czuje się na tyle pewnie, by się z nią umówić, więc wystarcza mu bliska przyjaźń. Ma poczucie humoru i dystans do świata. Ceni sobie życie towarzyskie, gdyż przyjaciele są jedyną rodziną jaką ma. W głębi duszy jest subtelny i romantyczny.Charles"Charlie"Johnson
(28 lat)
Od dziecka jego pasją jest gotowanie, co przełożyło się również na jego pracę. Po studiach gastronomicznych pracował w kilku knajpkach oraz kuchniach hotelowych, jednak ostatecznie spełnia się zawodowo w "Tasty Touch", restauracji swojego przyjaciela Ryana. Na co dzień kumpluje się także z Joelem, któremu często pomaga zważywszy na jego sytuację życiową. Od 4 lat mieszka w centrum Londynu ze swoją dziewczyną Samanthą. Bardzo przywiązuje się do ludzi, zrobiłby wszystko dla tych, których kocha. Jest męski i odważny, lecz ufa swojemu rozsądkowi i kieruje się nim. Ma dobre serce oraz nie brak błyskotliwości czy humoru czym szybko zyskuje sobie sympatię innych.

____________________________
 
Bohaterowie epizodyczni


Samantha “Sammy” Blake
(26 lat)

Już od 5 lat jest dziewczyną Charliego, a od 4 mieszkają razem w pobliżu parku na Guy Street, niedaleko centrum Londynu. Pracuje jako przedstawicielka ośrodka adopcyjnego.  Jest nieustannie pełna energii, łatwo się ekscytuje, wręcz buzują w niej emocje. Zawsze skora do pomocy, przez swoje gorące serce. Stale radosna i uśmiechnięta. Wszystkim w otoczeniu udziela się jej pozytywne nastawienie do świata.

5 komentarzy:

 1. Rose jest piękna *,*
  a Grace znam z serialu Big Time Rush ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to grace jest ładna a rosę brzydka

   Usuń
  2. Obie sa brzydkie

   Usuń
 2. Omfg !! Katelyn Tarver !! Jo z BTR !! Jestem Tarvenators *,*

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Chciałabym Ci powiedzieć, że nominowałam Cię do Liebster Blog Award!
  Pytania znajdziesz na: http://notforyou-harrystyles.blogspot.com/2015/01/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń